Logo

Anketa mládeže

V úterý 14. září jsme se rozhodli a doslova odhodlali vyjít z místnosti, kde obvykle trávíme mládež, do města! Řada z nás bojovala s myšlenkou, jaký význam má pro mě tato anketa? Co mi to dá? Ve městě jsme zhruba za hodinu oslovili přes 30 lidí a těžko se nám scházelo na domluvené místo, protože někteří respondenti zapředli delší rozhovor.

Po tom, co jsme si sdělili nejžhavější a nejzajímavější dojmy, odpovědi a reakce, jsme zjistili, že nám pořád chybí Ivetka a Terezka K. (chodili jsme po dvojicích). Naštěstí se po akademické čtvrthodince (už za tmy) holky objevily. Zdržely se při rozhovoru s jednou arabskou slečnou.

Lidké priority


O týden později jsme zpracovali grafy, ale jsou trošku složitější, takže pokud máte chvilku času, prostudujte si je sami. Týkají se ale jen první otázky, takže ten zbytek se pokusím stručně shrnout.
Lidké priority

Lidké priority


1. Dá se říct, že objektivní závěr nás, kteří jsme se lidí ptali, je tento... LIDË MÁLO PĚMÝŠLÍ NAD SMYSLEM ŽIVOTA I NĚKTERÝMI JEHO HODNOTAMI... Samozřejmě ne všichni, ale většina dotazovaných.

2. Anketa nám ukázala dobrou možnost naučit se mluvit úplně s cizími lidmi o Bohu. Takže věřím, že někdy zase takovouto "akci" zopakujeme.


A ještě jednou v procentech: