Logo

Exit 316 - Aktuální novinky

Exit 316 se nám za chvíli pomalu přehoupne do své třetí řady. „Co oko nevidělo a ucho neslyšelo, co ani člověku na mysl nepřišlo, připravil Bůh těm, kdo ho milují“ (1.K 2,9), je sice řečeno zřejmě o vzdálenější budoucnosti, ale kolem Exitu prožíváme věci nad rámec našich očekávání už teď. Kdo by si minulý rok pomyslel, že se podaří vysíláním tohoto pořadu pro mladé pokrýt celý školní rok 2006/2007? Můžeme se radovat z toho, co je už úspěšně za námi, ale stále se máme i na co těšit. Exit určitě zůstane na obrazovkách až do konce školního roku. Produkce v současné době již pracuje na třetí řadě, která bude opět obsahovat 13 dílů. Novinky z produkční kuchyně: byl dokončen díl Selhání, stříhá se díl Konzum a příští týden se budou natáčet dva nové díly - Zlomená srdce a Zlozvyky.

Aktuálně se hledají poslední svědectví a videoklipy na Stres, Radost, Naději, Pochybnosti a Předsudky. Tipy jsou více než vítané (turbo316@kam.cz)

14. března proběhne v Praze velká tisková konference, kde budou novinářům představeny díly poslední série Exitu.

Rozjeli jsme kampaň „Hledá se druhá polovina“ (viz letáček v příloze), protože stále platí možnost využít tzv. dorovnávací grant. Každý váš dar bude ze strany nadace dorovnán stejnou částkou (např. darováním 250 Kč ve skutečnosti podpoříte projekt částkou 500 Kč). Přemýšlíte-li tedy nad podporou projektu, můžete stále své příspěvky zdvojnásobit. Připomínáme číslo účtu: 19-9034550247 / 0100 a variabilní symbol: 7770316. Všem dárcům moc děkujeme. TURBO 316

Můžete začít objednávat i DVD s březnovými díly (75 Kč) plus samozřejmě také DVD se všemi 17 díly první řady za 290 Kč i DVD se 4 díly leden a únor za 75 Kč (více info a objednávky všech DVD a materiálů na petr.mikus@kam.cz).

Jsou k dispozici nové brožurky Jízda 316-Druhá etapa, které je možné objednat na emailové adrese petr.mikus@kam.cz. Připravuje se Jízda 316 - Třetí etapa, aby byly brožurky k dispozici od dubna se spuštěním poslední řady Exitu na obrazovce. Podrobnosti k nové řadě a k podpůrným materiálům můžete také najít na webových stránkách www.turbo316.cz

Pro všechny zapojené do diskuzních skupinek i pro ty, co o spuštění skupinky do budoucna přemýšlí, nebo zkrátka pro všechny, kdo využívají Exit 316 pro přiblížení evangelia přátelům se chystá velká Turbo Jízda. Opět jedna pro Čechy (Písek, 30.-31.3) a druhá pro Moravu (Havířov, 13.-14.4). Přesné informace vám ještě zašleme. Jde o akci podobného rázu jako byla Zkušební jízda v září 2006.

Připravujeme i velkou soutěž o zajímavé ceny, které se mohou zúčastnit jednotlivé skupinky nebo jejich členové. Tato soutěž by měla být zakončena Exit festivalem na podzim 2007. Soutěž bude bavit zejména všechny kreativní jedince, kteří mají týmového ducha a umí zahnat nudu.

ŽHAVÉ MODLITEBNÍ NÁMĚTY:

- za dostatek sil a invence pro natáčení 3.řady Exitu na nová témata.

- za blížící se tiskovou konferenci, kde budou novináři slyšet více o Exitu a díky tomu by mohl být Exit následně více mediálně prezentován

- za obě víkendovky Turbo Jízda v Čechách i na Moravě

– za organizační úsilí i program, který bude povzbuzením pro zúčastněné

- za vznik nových a růst současných skupinek, kde mladí lidé diskutují o víře na základě pořadu, i za další příležitosti k jeho využití.

V Kristu a s přáním Božího požehnání Lucie Řehořová (za Turbo 316) Lucie.rehorova@kam.cz

Od 18.5.2006 je možné darovat na Exit316 nebo Turbo316 i online skrze službu www.darujonline.cz, kterou nám v rámci programu partnerství nabízí nadace Racek.

Příbuzné, související nebo podobné články

TV program Exit316
Videoklipy z Exitu 316
Vysílání pořadu Exit 316 v roce 2007