Logo

Pro za/milované

Moji drazí přátelé, často slýcháváme, že Pán Bůh je Láska a že je naším Přítelem. Ráda bych to možná trošku rozvedla a podělila se s Vámi o některé myšlenky. Už jste o tom někdy přemýšleli takto? Napíšu svůj osobní pohled. Srdíčko - Pro zamilovanéObecně je známo, že:
- "Pokud má muž ženu rád... - když ji pozve na večeři, rád ji to zaplatí..."

I já jsem byla pozvána, nejen na večeři, ale na úžasnou hostinu na vysněném místě, kde ještě nikdo nebyl. Tam mne vezme můj milý... Je jím Bůh. A mám se, opravdu se mám, protože On už to i za mne zaplatil... Je tam pro mne místo zdarma. A mám si čeho vážit, protože žádná finanční částka nebyla dostatečná... Ježíš za to zaplatil svým životem. Zemřel, aby mne mohl pozvat na hostinu. Možná tomu někteří nebudou věřit, ale On opět žije! :) Představte si, že jsem ho potkala!

On se do mne zamiloval už dávno a byl ten první iniciativní, který se mě zeptal. Rozhodnutí, zda do toho jít či nejít, bylo na mně. Dlouho jsem váhala; příliš jsem nevěřila tomu, že mne měl rád ještě před tím, než jsem se narodila... Pak jsem si ale řekla, že to zkusím.

Po čase jsem se dozvěděla více o Jeho pozvání. Říkal, že to nebude jen tak nějaká hostina... On organizuje přímo svatbu, a já budu nevěsta. Požádal mne o ruku a já řekla ANO.
Od té doby spolu chodíme. Jsme všude spolu. No, přiznám se, někdy mu řeknu, že chci být nebo jít někam sama, že nepotřebuji nutně Jeho společnost... Pak mě to ale mnohdy mrzí a ráda bych své rozhodnutí vzala zpátky.
Radím se s Ním, co a jak udělat, protože je neskutečně moudrý. I když jsem nikdy nehledala bohatého snoubence, On má velké bohatství... Pomalu jej přede mnou odkrývá a takto se stávám bohatá i já.

Je moc dobrý a nikdy by pro mne nechtěl nic zlého. Vážím si Jeho času i ochoty mi neustále naslouchat, i když někdy jsem na Něho pořádně naštvaná... a nechápu Ho. On mě ale chápe, a já se stále víc a více přesvědčuji o tom, že se na Něj mohu opravdu ve všem spolehnout. :)

Nejlepší na tom je, že pokud Ho nezradím a zůstanu Mu věrna do konce života, náš vztah bude trvat věčně! Není to úžasné? Vždyť po tom přece touží každý zamilovaný...

...
To, co jsem výše napsala, neplatí jenom o mně, ale o každém člověku, který řekne ANO. V Bibli je psáno, že On-Ježíš je ženich a my jsme Jeho nevěsta.
I Ty jsi byl pozván na hostinu... Taková nabídka se přece neodmítá!!! :) Však posuď sám...