Logo

ProChrist 2006: Pochybnosti a úžas

Hlavní večerní programy ProChrist budou přenášeny ve dnech 20. - 27. března 2006 (v Brně od 23. - 27. března) na více než 1000 míst v Evropě, kde proběhne velkoplošná projekce. Přenos se uskuteční také v české verzi. Pestrý program s rozhovory, s divadelními scénkami, s pěknou hudbou od klasiky až k popu, s podněty k přemýšlení (v podání Ulricha Parzanyho) a především příjemná atmosféra. Logo ProChrist 2006Co na Vás čeká, pokud se rozhodnete pro návštěvu večerního programu ProChrist?


Pestrý program s rozhovory, s divadelními scénkami, s pěknou hudbou od klasiky až k popu, s podněty k přemýšlení (v podání Ulricha Parzanyho) a především příjemná atmosféra. Setkáte se s mnoha lidmi, se kterými můžete navázat rozhovor, pokud o to budete stát. Úvodní část zajišťují místní organizátoři, teprve potom následuje přenos.

ProChrist 2006 Pochybnosti a úžas
Tímto mottem Vás zveme k účasti na těchto neobyčejných večerech. Půjde o zamyšlení nad naším životem a o věcech, kterým buď věříme nebo neveříme. A mino jiné se také dozvíte neuvěřitelnou skutečnost, že se s námi chce osobně setkat Bůh, stvořitel tohoto světa.

Máte o tom pochybnosti? Divíte se, že vůbec někdo něco takového může tvrdit? Snažte se přijít té věci na kloub! Ať už tedy pochybujete nebo se díváte na některé věci s úžasem, ať už třeba považujete to, čemu věří křesťané za „neuvěřitelné“, přesto je tu naše nabídka: srdečně vás zveme k bližšímu zamyšlení nad tím, jakou má Bůh představu o vašem životě.

ProChrist 2006 - Hlavní řečník Ulrich ParzanyHlavním řečníkem při programech ProChrist je Ulrich Parzany, mezinárodně uznávaná osobnost, evangelický farář a generální sekretář organizace Ymca v Německu.

Ten o ProChrist říká: „Pochybnosti a úžas – to je ústřední poselství, pod kterým se odehrává celá akce. I v případě, že jsou pro nás pochybnosti o Bohu jen určitou zástěrkou a my v zásadě ani nějaké odpovědi nehledáme, můžeme s úžasem prožít to veliké překvapení, že skutečně existují přesvědčivé odpovědi na naše závažné otázky...“

V Brně:
Na programu jsou následující témata:


23. března 2006 - čtvrtek
Naprogramováno pro život! Kdo znás deset přikázání?

24. března 2006 - pátek
Nebe nebo peklo, záhuba nebo znovuzrození – Co příjde po smrti?

25. března 2006 - sobota
Když něco vlastníš, tak jsi někdo! Jakou mám vlastně cenu?

26. března 2006 - neděle
Bezpečí už není moc bezpečné. - Co nám pomůže proti strachu?

27. března 2006 - pondělí
Milován, obdarován a použit. Život dává smysl.

Další témata v jiných městech:
Hlavně zdraví! - Kdo utiší naší touhu po uzdravení?
Tsunami, teror a smrt – A kde je Bůh?Přijďte se prostě podívat a buďte u toho s námi!

Kde?
Také v Brně - Galerie Vaňkovka - Slévárna
- vchod mezi kavárnou Na půli cesty a Charlie´s
Kdy?
23. - 27. března 2006, začátek vždy v 17:45Text a obrázky použity z propagačních materiálů ProChrist 2006

www.pochybnosti-uzas.cz - Hlavní stránka s veškerými informacemi