Logo

Projekt TV7.cz - křesťanská on-line televize

Za TV7.cz bych Vás rád seznámil s novým křesťanským mediálním projektem, který byl spuštěn na začátku tohoto měsíce. V současné době vidíme rostoucí popularitu internetového videa a věříme, že křesťané nesmí zůstat v mediálních trendech pozadu. Projekt TV7.cz je novou, křesťanskou internetovou televizí s možností výběru přehrávaných pořadů a na vysoké technické úrovni. Tento projekt má dvě roviny. Jedna je misijní a evangelizační a druhá je pro budování věřících.
Cílem je aby se Boží slovo šířilo skrze internet k co největšímu počtu lidí.

Toužíme aby TV7.cz byla pomocí pro nevěřící, aby zde nalezli víru v Krista a pro věřící, aby byla povzbuzením ve víře i ochotě zvěstovat svoji víru ostatním.

V současné době můžete na TV7.cz shlédnout již více jak 80 videozáznamů, nahráváme bohoslužby, vysíláme dětské internetové pořady, připravujeme nahrávky mládežnických akcí a mnoho dalšího. Každé úterý a čtvrtek můžete shlédnout nový, simultánně překládaný díl pořadu Ulfa Ekmana Další vítězný den, jehož program je dostupný přes satelit v 15,5 milionech domácností.

Před nedávnem jsme získali povolení k veřejnému vysílání známého filmu Ježíš (vysílání se teprve připravuje), jednáme o možnosti pravidelného vysílání programu americké kazatelky Joyce Mayer a dalších pořadů. V brzké budoucnosti otevřeme projekt také registrovaným uživatelům s možností vkládat vlastní křesťanská videa v osobní sekci. V delším časovém horizontu
plánujeme streamové vysílání rozdělené do několika kanálů v reálném čase.

O projektu TV7.cz se můžete také dočíst na stránkách Křesťan Dnes:
http://cs.christiantoday.com

S přáním Božího požehnání,
za TV7.cz team

Jiří Kubeš
info@tv7.cz
www.tv7.cz