Logo

Komix Mezihra

Osmidílný komix Mezihra

Mezihra :: 5. a 6. díl komixu

Celým příběhem světa „Mezihry“ se táhne „Hluk“ jako hlavní příčina zamotanosti, roztržitosti a nedoslýchavosti lidí.. Je destruktivní, působí vnitřní rozklad, který se různým způsobem projevuje i navenek.
Přidal Danka dne 17.3.2006, Rubrika: Komix Mezihra Čteno 4812x

Mezihra :: 4. díl komixu

Jak poznáte odvážného člověka? Uskuteční prostě a jednoduše to, o čem ostatní jenom sní nebo planě mluví. Je to uskutečnění něčeho, o čem je člověk přesvědčen, že je v ten určitý okamžik správné a nezbytné a je to jeho úkolem.
Přidal Danka dne 26.1.2006, Rubrika: Komix Mezihra Čteno 4327x

Mezihra :: 3. díl komixu

Jak je vidno, třetí část „Mezihry“ je o útěku, úprcích, únicích, úletech a tak podobně. Avšak na všech těchto cestách se staví do cesty prázdnota.
Přidal Danka dne 16.12.2005, Rubrika: Komix Mezihra Čteno 3950x

Mezihra :: 2. díl komixu

Jaký je původ zla? Jak se zde ocitnul člověk? A proč ten Josífek v poslední lavici, co nikdy nedává pozor, stále znova zvedá tu svou protivnou ručičku a klade tak nezodpověditelné otázky?
Přidal Danka dne 24.11.2005, Rubrika: Komix Mezihra Čteno 3619x

Mezihra

Černobílý komiks „Mezihra“ s pracovním názvem „Hádanky ve Tmě“ představuje osm stránek průhledů, které vás zavedou do historie jednoho světa, který se nápadně podobá tomu našemu. Je to poněkud zašmodrchané klubko provázků, kde jde o to, rozpoznat to podstatné. Vše se odehrává na rozhraní Písně a Hluku. Hluk začíná narušovat strukturu světa vytvářeného Písní a rozpoznání pravé Písně, se tak stává jediným možným východiskem. Příběh se vám bude postupně odvíjet v osmi pokračováních po 1 – 2 týdnech a ke každé stránce se bude vázat jedna číselně označená „osvětlující“ Paralela.
Přidal Danka dne 6.10.2005, Rubrika: Komix Mezihra Čteno 3833x