Logo

Nejen pro zábavu

Testíky, hry, hádanky

Velikonoce na Letné

Jmenuji se Timmy a nemám rád, když mi někdo říká Tim. Konečně je zase teplo. Já vím, že o tom teple furt melu, ale dokážete vy si vůbec představit, jaké to je, bydlet na kopci, kde fouká studený vítr, a být na ráně každému nečasu?
Přidal Timmy dne 21.3.2008, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 4225x

Adventní dopis

Předvánoční "informační a modlitební dopis" od jednoho chlapíka pracujícího na Božím díle.
Přidal pavel dne 3.1.2007, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 3320x

Slavnost

Tak je to jasné. Dnes pořádáme velkou slavnost. Přijde asi třicet, ne víc, padesát lidí. Přátelé, známí, možná k nám otevřenými dveřmi zabloudí nějaký náhodný kolemjdoucí. Kdo ví?
Přidal annie dne 12.4.2006, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 3527x

Mezihra :: 5. a 6. díl komixu

Celým příběhem světa „Mezihry“ se táhne „Hluk“ jako hlavní příčina zamotanosti, roztržitosti a nedoslýchavosti lidí.. Je destruktivní, působí vnitřní rozklad, který se různým způsobem projevuje i navenek.
Přidal Danka dne 17.3.2006, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 4830x

Mezihra :: 4. díl komixu

Jak poznáte odvážného člověka? Uskuteční prostě a jednoduše to, o čem ostatní jenom sní nebo planě mluví. Je to uskutečnění něčeho, o čem je člověk přesvědčen, že je v ten určitý okamžik správné a nezbytné a je to jeho úkolem.
Přidal Danka dne 26.1.2006, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 4349x

Mezihra :: 3. díl komixu

Jak je vidno, třetí část „Mezihry“ je o útěku, úprcích, únicích, úletech a tak podobně. Avšak na všech těchto cestách se staví do cesty prázdnota.
Přidal Danka dne 16.12.2005, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 3971x

Mezihra :: 2. díl komixu

Jaký je původ zla? Jak se zde ocitnul člověk? A proč ten Josífek v poslední lavici, co nikdy nedává pozor, stále znova zvedá tu svou protivnou ručičku a klade tak nezodpověditelné otázky?
Přidal Danka dne 24.11.2005, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 3636x

Mezihra

Černobílý komiks „Mezihra“ s pracovním názvem „Hádanky ve Tmě“ představuje osm stránek průhledů, které vás zavedou do historie jednoho světa, který se nápadně podobá tomu našemu. Je to poněkud zašmodrchané klubko provázků, kde jde o to, rozpoznat to podstatné. Vše se odehrává na rozhraní Písně a Hluku. Hluk začíná narušovat strukturu světa vytvářeného Písní a rozpoznání pravé Písně, se tak stává jediným možným východiskem. Příběh se vám bude postupně odvíjet v osmi pokračováních po 1 – 2 týdnech a ke každé stránce se bude vázat jedna číselně označená „osvětlující“ Paralela.
Přidal Danka dne 6.10.2005, Rubrika: Nejen pro zábavu Čteno 3851x