Logo

Timmy

Timmy z Letné - postřehy ze života

Timmy a křesťanská láska

Jmenuji se Timmy a nemám rád, když mi někdo říká Tim.
Myslím si, že jsem celkem nekonfliktní typ, ale když mě něco dohřeje, tak teda, upřímně, jde všechna křesťanská láska stranou. Já vím, že bych něco takvého neměl ani říkat (zato psychologové by mě pochválili, že v sobě nic nezdravě nedusím), ale ať se na mě nikdo nezlobí. Třeba tuhle:
Přidal Timmy dne 5.4.2009, Rubrika: Timmy Čteno 3382x

Timmy

Jmenuji se Timmy a nemám rád, když mi někdo říká Tim.
Tak už se nám začíná pomalounku, polehounku oteplovat. Mám rád teplo. Teplo slunečních paprsků (příp. plamenů ohně a jiných zdrojů :-) a taky teplo lidské. Myslím, když jsou lidi spolu a je jim spolu dobře, že je jim tak nějak tepleji. Nebo ne?
Přidal Timmy dne 15.3.2009, Rubrika: Timmy Čteno 3198x

Timmy a svět naruby

Jmenuji se Timmy a nemám rád, když mi někdo říká Tim. Víte, co mě tuhle napadlo? No, asi nevíte, jinak bych vám to tu nevykládal. Tak mě napadlo, jaký by to asi bylo, kdyby si lidi vyměnili způsob života.
Přidal Timmy dne 23.10.2008, Rubrika: Timmy Čteno 3032x

Timmy a práce

Jmenuju se Timmy a nemám rád, když mi někdo říká Tim.
Zdravím Vás po velmi dlouhé době, která se mi zdála skoro nekonečnou, jak moc jsem se na Vás těšil. Hlavně na to, že Vám zase něco pěkného napíšu. Doufám, že jste si o prázdninách a dovolených pěkně odpočinuli a máte zase spoustu elánu do práce.
Přidal Timmy dne 20.9.2008, Rubrika: Timmy Čteno 2682x

Velikonoce na Letné

Jmenuji se Timmy a nemám rád, když mi někdo říká Tim. Konečně je zase teplo. Já vím, že o tom teple furt melu, ale dokážete vy si vůbec představit, jaké to je, bydlet na kopci, kde fouká studený vítr, a být na ráně každému nečasu?
Přidal Timmy dne 21.3.2008, Rubrika: Timmy Čteno 4190x