Logo

Zázrak znovuzrození

Jmenuji se Pavla a je mi 27 let. Drogy jsem začala brát ve 14 letech a to trvalo 7 let. Ze začátku to bylo, abych zapoměla na to, jaké to doma je a abych se dobře cítila. Ale postupem času, mi to začalo brát mé koníčky a už to nebylo tak moc o těch pocitech. Stávala jsem se na tom závislá. Svou dávku jsem zvyšovala a došlo to tak daleko, že jsem nebyla bez své dávky schopná vstát z postele. Problémy, které se tím řeší se nikdy nevyřeší, jen se na ně pro ten krátký čas na dávce zapomene, ale ty problémy jsou stále a větší a větší. Je to jako, když začnu koulet před sebou malou kuličku sněhu a ta se stále zvyšuje. I přesto jsem tvrdila (i když mi to vzalo mou rodinu, mé koníčky, práci) že nechci nikdy přestat brát drogy.

ALE BŮH MĚL SE MNOU JINÝ PLÁN. Moje maminka uvěřila v Krista rok před tím než jsem začala brát dorgy. Po celou dobu mého braní se za mne a za mou sestru, která měla stejný problém jako já MODLILA. V prosinci 2004 jsem jela k mé mamince a nevlastnímu otci domů, neboť jsem na tom byla fyzicky špatně. Ale můj účel této návštěvy byl ji využít tím, že se pořádně omyji a nabrat kila navíc. Poslední den návštěvy jsem se těšila a má mysl byla zaměřena jen jedním směrem, až si konečně dám svou dávku.

ALE BŮH MĚL JINÝ PLÁN. Mamka mi ten večer pustila ´´Umučení Krista´´ od Mela Gibsona. A BŮH si tento skutečný příběh použil k tomu, abych uviděla Pravdu - JEŽÍŠE KRISTA. BŮH skrze JEŽÍŠE se dotkl mého srdce a změnil a stále mění můj život. Už jsem se nevrátila na místo pro svou dávku. A TO JE PRO MĚ VELIKÝ ZÁZRAK. Věřím, že díky modlitbám mé maminky, i společně s církví patříme BOHU.V březnu 2005 jsem nastoupila do programu Teen Challenge pro ženy. Tam Bůh začal z Lásky ke mně vracet to co jsem ztratila. V červenci 2007 jsem program dokončila. Po té jsem zůstala 2 roky a pracovala v ženském středisku.

V roce 2009 jsem se setkala s mým budoucím mužem, který měl stejný problém jako já.´ Nyní jsem vdaná, čekáme miminko. A tohle všechno je díky MILOSTI BOŽÍ. JEN JEMU PATŘÍ CHVÁLA. DĚKUJU. Co je mou touhou dnes, je každý den poznávat KRISTA VÍCE, BÝT BLÍZKO BOŽÍMU SRDCI A NAPLNIT JEHO VŮLI. Jsem vděčná, že zachránil můj život a nejen můj, i mého Milovaného Muže, i mé sestry, která také po 10ti letech braní uvěřila a dnes žije život s Kristem.

Pavla Šulcová