Logo

Ježíš a jeho DNA

Proč ještě nikoho nenapadlo iniciovat zkoumání DNA Ježíše, když ne pro nic jiného, tak pro roztřídění svatých ostatků na ty pravé, falešné a ještě falešnější...?

16. 10. Světový den výživy

Mezinárodní den proti Mcdonald's :)))

Superhit od Mercy Me pomohl nové kanadské

Osmnáctiletý student medicíny Kalan Porter vyhrál minulý čtvrtek kanadskou verzi programu Idol (v Česku Superstar) s křesťanskou písní.

Návštěvnost webu v září

Během září navštívila Poutnické stránky spousta uživatelů. Z následujích dvou grafů si můžete sami udělat představu o tom, jak jsou naše stránky denně navštevované.

POD napsali píseň pro album "Umučení Krista"

Kapela P.O.D. napsala píseň inspirovanou filmem Umučení Krista. Ještě předtím, než šel film do kin, aby vydělal miliony, Mel Gibson pozval tuto skupinu na předpremiéru do své kanceláře v Los Angeles.

Jason Truby z POD vydává sólovou desku!

Jason Truby, kytarista americké křestanské metalové hudební skupiny, nahrál svůj první sólový projekt. Toto akustické album nese název String Theory (tedy něco jako Teorie strun, či Strunová teorie), a má užasných 24 skladeb.

Rosa rozprodává svůj archiv

Hudební vydavatelství Rosa se rozhodlo postupně rozprodat svůj 15 let budovaný audiovizuální archiv.

Koncert kapely PTH

Všechny srdečně zvu na koncert kapely PTH, který proběhne v pátek 17/09/04 od 19,30h v CAFÉ NOE, Michelská 59, Praha 4 - Michle. Více informací na www.cafe-noe.cz. Neklan Herold

Křesťasnká hudba

Nedávno byl znovuobnoven server Freemusic, který se zabývá křesťanskou hudbou u nás i v zahraničí a můžete si odtud stáhnout velké množství mp3.

Návštěvnost na našich stránkách

Jak jsme na tom byli s návštěvností - (přístupy přihlášených uživatelů) na naše stránky za první pololetí roku 2004.

Nahrávky z konferencí

Nestihli jste si objednat CD nebo kazety s nahrávkami a fotografiemi z Brněnské konference nebo z konference mládeže v Čenkovicích?

Životní příběh mladé dívky

Životní příběh mladé dívky bude na internetu
„Seděla v luxusní restauraci. Na stole před ní leželo 86 tisíc dolarů a 2,8 kg čistého kokainu. Byla přesvědčena, že pro ni začínají lepší časy. Konečně ji bude mít někdo rád. Tento úžasný muž jí pomůže začít nový život. Už nebude muset nazývat svým domovem ošuntělé byty narkomanů, stará auta a erotické noční bary.“

Volná místa na škole Dorkas

Vážení bratři a sestry v Křesťanských sborech,

srdečně Vás zdravím na začátku školního roku z Olomouce a prosím Vás o spolupráci. Naše škola vyhlásila dodatečné přijímací řízení na několik uvolněných míst.

Pszczolkovi dorazili na místo

Naši milí, jsme nesmírně vděčni, že máme tu příležitost se vám již teď ozvat a sdílet tak s vámi první čerstvé dojmy, prožitky a zkušenosti. Naprosto báječnou věcí a předmětem k díkům našemu Pánu je, že ...

Znáte Compass Direct?

Obraťte se na Compass Direct, když hledáte důležité zprávy a informace z nejproblematičtějších oblastí světa. http://www.prayer.cz

Zpravodaj Poutnici.com #1

Po roce od vzniku veřejných poutnických stránek a téměř po pěti letech od první realizace Poutníků na internetu nastává doba, kdy už je na čase, abychom změnili jejich okoukanou tvář, přidali pár novinek a malinko je zpřehlednili. Jakou tvář mají dnes a co všechno se změnilo určitě uvidíš sám.

Poutníci.com - web křesťanské mládeže


Většina z vás už viděla novou galerii obrázků, kde můžete fotky nejen prohlížet, ale taky bodovat a komentovat.

Jinak v poslední době přibyly 3 články o filmu a křesťanské muzice.

Noví poutnici.com

22. září 2003 :: Opět malé přejinačení stránek na světě. Snad to tu bude přehlednější a výmluvnější :-) Díky všem, kdo přidávají nové články, komentují diskutují, posílájí materiály...

    Máte-li kdo zájem spolupracovat na utváření stránek, písmenkujte své nabídky na pavel@poutnici.com

Fotky z konference

Přes 100 fotografií z mládežnické konference můžete skouknout na www.krestanskesbory.cz